Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvířátka zařazená do virtuální adopce najdete ve fotoalbu Virtuální adopce.

Virtuální adopce je jedna z možností, jak podporovat opuštěná zvřata v naší péči, i když ji nemůžete mít doma (alergie, podnájem, častá nepřítomnost atd.). Virtuální adopce spočívá v tom, že budete pravidelně přispívat určitému zvířeti, které je v naší péči delší dobu nebo navždy. Zvíře můžete navštěvovat a nosit mu oblíbené krmení. Stejného způsobu adopce je využíváno i v zoologických zahradách. Tento způsob prezentace některých kočiček jsme zavedli právě proto, aby naši příznivci věděli, na která zvířata přispívají mimo nabídku zvířátek k osvojení. Samozřejmě, že máme zvířátek ještě mnohem více, než uvádíme na tomto webu. Postupně je zařazujeme do nabídky nebo je léčíme a předáváme do spolupracujících organizací. Také zde najdete kočičky, které našim pečovatelům přirostly k srdci a tudíž zůstaly u nich, jenže péče o hendikepovaná zvířata je nákladná, proto jsme za podporu těchto zvířat velmi vděční.

Zvířata, která jsou zařazená do virtuální adopce:
Zvířata  v léčení – zvířata, která k nám přišla nemocná, zraněná a jejichž léčba bude otázkou několika měsíců. Většinou se jedná o finančně nákladné léčení. Většinou tyto kočičky zůstávají u nás již natrvalo.
Zvířata, pro která se obtížně hledá umístění – jsou to zejména starší a handicapovaná. Taková často čekají na nový domov i několik let.
Zvířata, které vyžadují zvláštní péči, nebo existují jiné důvody, proč nemohou být nabízena novému majiteli.

Většinou je potřeba pro každou nemocnou kočičku vyšetření krve – testy na FIP, leukózu a biochemie (funkce vnitřních orgánů), podle testů pak příslušná terapie – buď léčba antibiotiky, dietní krmivo, léky na posílení imunity apod. Ve virtuální adopci čekají na Vaši podporu krásné kočičky.

Co je nutno udělat pro virtuální adopci?
Vybrat si ve fotoalbu Virtuální adopce kočičku nebo pejska a přispívat krmením, léčbou apod. Vaše jméno, pokud nebudete mít nic proti tomu, bude zobrazeno na našich stránkách pod Vaším zvoleným zvířátkem. Kotaktujte nás a sdělte nám, které zvíře jste si pro virtuální adopci vybrali, a to buď e-mailem nebo telefonem. Samozřejmě pomoc potřebují všechna.
Po celou dobu virtuální adopce, budete prostřednictvím webu informováni, jak se zvířeti daří, aktuální informace uveřejnujeme vždy v „profilu“ konkrétního zvířete.

 

Náhledy fotografií ze složky Viktoria